Możliwe, Na Mur-Beton

Ekscytują nas wyzwania, ponieważ uważamy, że wszytko jest możliwe. Zwłaszcza w betonie. Oprócz oferty stałych produktów wykonujemy również projekty indywidualne, niestandardowe. Zaufały nam takie marki jak Coca-Cola i Zieta Prozessdesign.

Jeśli jesteś architektem, projektantem, inżynierem czy po prostu kimś kreatywnym i chciałbyś w swoim projekcie wykorzystać beton, daj nam znać!

Nowy Poziom Rozumienia Betonu

W naszych rękach beton to już nie tylko najbardziej powszechny materiał budowlany, lecz nowy materiał o zupełnie innowacyjnych i niemalże nieograniczonych możliwościach zastosowania, przy zachowaniu utylitarnego charakteru i surowości.

Beton Architektoniczny na Wymiar

Specjalizujemy się w produkcji prefabrykowanych okładzin zewnętrznych i wewnętrznych oraz elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz z betonu. Pracujemy w technologii betonu tradycyjnego, włóknobetonu, betonu GRC (beton zbrojony włóknem szklanym) oraz UHPC (beton ultra wysokiej wytrzymałości).

Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najśmielsze pomysły i projekty.

Płyty
Podłogowe
Blaty
Betonowe
Schody
i Parapety
Okłady i
Elewacje
Obudowy
Kominków
Projekty
Indywidualne

Proces dla Perfekcji

W beton.exe projektowanie betonu pojmujemy jako różnorodność geometrii, która narzuca elastyczność kształtowania procesu i kompozytu.

Naszą metodologię nazywamy EMI – Experimental Material Investigation, a jej wynikiem jest EMIconcrete – beton ultrawysokiej wytrzymałości. Jego wysoka złożoność technologiczna wpływa na podwyższenie wytrzymałości na zginanie, redukcję skurczu plastycznego, zwiększenie trwałości oraz wysoką elastyczność, a dzięki specjalistycznym impregnatom staje się odporny na warunki użytkowania.

BETON.EXE PROCES

Współpraca

Realizujemy indywidualne projekty dla deweloperów, architektów, projektantów i klientów indywidualnych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.